icon_search
  • icon_forward_link Zamów+Odbierz z dowozem taxi

  Zamów i odbierz, teraz z pomocą FREE NOW i 99RENT

  W związku z panującą sytuacją i bardzo dużą liczbą zamówień połączyliśmy siły z firmami FREE NOW oraz 99RENT, a także lokalnymi firmami taxi, aby wspólnie sprostać wyzwaniu, którym jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do najpotrzebniejszych produktów. Dzięki tej współpracy będziemy mogli dostarczyć jeszcze więcej zamówień i pomóc Wam przejść przez ten trudny okres. Pracownicy Tesco oraz kierowcy FREE NOW, 99RENT i innych współpracujących z Tesco firm dołożą wszelkich starań, aby Wasze zakupy dotarły do Was jak najszybciej. Wspólnie możemy więcej. 

   

   

   

  Jak zamówić zakupy za pośrednictwem taksówki? 

   

  1. Podczas składania zamówienia Zamów i odbierz wpisz w polu „Instrukcje dla osób wydających zamówienie” - dostawa taxi oraz dokładny adres dostawy. Uwaga! Pole jest widoczne jedynie podczas składania zamówienia oznacza to, że nie można dopisać ani edytować pozostawionych tam informacji w zamówieniu, które zostało wcześniej złożone. 

   

  2. Gdy skompletujemy Twoje zamówienie, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o zamiennikach. Jeżeli któryś z zamienników Ci się nie spodoba, usuniemy go z zamówienia i odliczymy od ostatecznej ceny zakupów. Podczas rozmowy pracownik potwierdzi również adres dostawy.

   

  3. Skompletowane i skonsultowane z Tobą zamówienie przekazujemy kierowcy, który dostarcza je pod Twoje drzwi. Podczas odbioru kierowcy płacisz wyłącznie za transport kartą przy drzwiach.

   

  Natomiast rozliczenie za same zakupy następuje za pośrednictwem płatności online. 

   

   

   

  Ważne informacje: usługa dowozu jest świadczona przez kierowców taksówek lub wypożyczalni samochodów, nie przez Tesco. Cena usługi dostawy jest obliczana indywidualnie dla każdej dostawy, jako suma kwoty bazowej 6 zł oraz kosztu przejazdu każdego kilometra od sklepu realizującego zamówienie do miejsca dostawy w wysokości 1,90 zł za kilometr (nie dotyczy Jeleniej Góry). Dla Jeleniej Góry cena usługi dostawy opiera się na cenniku firmy Tanie taxi i wynosi: do 8 km - 30 zł; od 8 km do 12 km - 40 zł; od 12 km do 16 km - 50 zł; od 16km do 20 km - 60 zł. Adresy sklepów realizujących zamówienia dostępne są na stronie www.ezakupy.tesco.pl i widoczne są podczas rezerwacji terminu dostawy Zamów i odbierz, odległości wskazane na stronie są orientacyjne i odnoszą się do adresu, na który zarejestrowane jest konto. Wybierając opcję dostawy zakupów z pomocą FREE NOW, 99RENT i innych współpracujących z Tesco firm akceptują i wyrażają zgodę Państwo, że od momentu wydania zakupów kierowcy, ponoszą oni całkowitą odpowiedzialność za Państwa zakupy i prawidłowe ich dostarczenie, w tym za opóźnienia w dostawie. Samochody taxi nie mają opcji chłodzenia i mrożenia produktów w trakcie transportu. Tesco nie ponosi odpowiedzialności za jakość oraz kompletność zakupów od momentu wydania ich kierowcy taksówki. 

  Potrzebujesz pomocy?

  Skorzystaj z bezpłatnej infolinii:
  od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00