Pomysły na prezent na walentynki dla niej i dla niego

Wciąż nie masz prezentu na walentynki? Nie panikuj! Zobacz pomysły na prezent dla niej i dla niego!

Walentynki coraz bliżej, a ty codziennie patrzysz w kalendarz z rosnącym niepokojem? Bez paniki! Wybór prezentu na to wyjątkowe święto nie musi być trudny. Sprawdź nasze pomysły!

Prezent dla niej

Czerwone róże i praliny w kształcie serduszka – oto standardowy prezent na walentynki dla niej. Chociaż brzmi dość banalnie, często okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Przecież romantyzm zawsze jest pożądany, tak samo jak czekolada! Warto jednak raz na jakiś czas nieco odświeżyć walentynkowe zwyczaje. Wystarczy zamiast róż kupić inne lubiane przez ukochaną rośliny. Jeśli chodzi o kwiaty na walentynki, świetnie sprawdzą się także storczyki lub frezje.

A co z pralinkami? To dobry pomysł, postawmy jednak na eleganckie i wyrafinowane produkty – najtańsza czekolada kupiona w pośpiechu tuż przed spotkaniem wypadnie raczej blado. Kobieta doceni na pewno, jeśli czekoladki będą pięknie zapakowane!

Wspólne wyjście – na kolację, ale też do kina czy SPA – to kolejny świetny pomysł na prezent na walentynki. Jeśli chcemy bardziej zaszaleć, kupmy voucher na romantyczny wyjazd na kilka dni. 

Inne sprawdzone pomysły to eleganckie perfumy, płyta z dobrą (i lubianą przez partnerkę!) muzyką czy też biżuteria.

Prezent dla niego

Przyjęło się, że to głównie kobiety są obdarowywane z okazji walentynek. Mamy jednak równouprawnienie, dlaczego więc nie zatroszczyć się także o prezent dla mężczyzny? Jeśli chodzi o prezent na walentynki dla niego, sprawa jest prosta – zawsze sprawdzą się różnego rodzaju gry, a do wyboru są choćby modne gry strategiczne, kultowe planszówki czy gry przygodowe. Zanim zdecydujesz się na konkretną, przeprowadź małe śledztwo – nie chcesz przecież kupić czegoś, w co twój wybranek gra już od tygodni!

Walentynki to świetna okazja do celebrowania wspólnych chwil, przezwyciężenia rutyny, a także… dodania związkowi pikanterii. Warto wykorzystać tę szansę!

Walentynki

Walentynkowe prezenty od serca

Niezapomnianych walentynek