Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju EDU

Wyroluj nudę


Liczba głosów

4851

Projekt "Wyroluj nudę " skierowany jest do dzieci, które nie mają szans na atrakcyjny wyjazd wakacyjny. Jednym z głównych celów projektu jest spędzania wolnego czasu w formie aktywnej, kreatywnej i edukacyjnej. Będziemy rozwijać zdolności intelektualne i manualne, kształcić umiejętność koncentracji, pomysłowości i pracy w grupie. Dzieci w czasie wakacji z nami nie tylko będą odpoczywać, ale i rozbudzać wyobraźnię i twórczość.

Realizacja projektów

Projekt „Wyroluj nudę” został zrealizowany zgodnie z planem. Głównym jego założeniem było spędzenie wolnego czasu w formie aktywnej, kreatywnej i edukacyjnej. Zorganizowaliśmy warsztaty dostępne dla wszystkich dzieci z Mielca i okolic. W ramach spotkań przeprowadziliśmy warsztaty motoryczne, plastyczne, sensoplastyczne, LEGO i naukowe. Warsztaty były przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla małych, jak większych. Nasze spotkania miały służyć rozwijaniu wyobraźni i twórczej ekspresji a także pokazać, iż czas wolny można spędzać w sposób aktywny. Realizując projekt „Wyroluj nudę” udało się nam osiągnąć zaplanowany cel. Na nasze warsztaty przyszły dzieci z rodzicami, którzy aktywnie skorzystali z zabawy. W projekcie wzięło udział więcej osób niż planowaliśmy, co świadczy o tym, iż proponowane przez nas spotkania warsztatowe były atrakcyjne. Szacujemy, iż w warsztatach mogło wziąć udział nawet 60 uczestników.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS