Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY "GALA SKARŻYSKO"

JAK NIE CZARUJEMY TO GRAMY W SIATKÓWKĘ


Liczba głosów

5530

Nasz projekt pozwoli stworzyć nowe grupy siatkarskie, które przez lata będą dawały nam satysfakcję z wprowadzania ich w dorosłą siatkówkę. Chcemy pracować dla dzieci, zachęcać ich do siatkówki, a tego typu rozgrywki są najlepszym sposobem na dotarcie do szerokiej rzeszy dzieci, młodzieży i rodziców przyszłych zawodniczek.

Realizacja projektów

Wykonanie zadania publicznego polegało na zorganizowaniu przez klub, w dniu 5 pażdziernika 2019r , Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Gala Skarżysko Cup, w co najmniej trzech kategoriach wiekowych. Turniej „Jak nie czarujemy to gramy w siatkówkę” odbył się dzięki zwycięstwu klubu w programie Tesco "Decydujesz, pomagamy". MKS Gala zdobyła najwięcej głosów i wygrała 5000 zł. na realizację lokalnego projektu społecznego. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: młodziczki, kadetki i seniorki. Organizatorzy do turnieju zaprosili zespoły z Radomia, Kielc, Chobrzan, Solca nad Wisłą, Starachowic i Bilczy. W kategorii młodziczek zwyciężyła drużyna Radomka I Radom, w kategorii kadetek najlepsza okazała się drużyna ULKS Chobrzany. Wśród seniorek zwyciężyła ekipa SMS Wybicki Kielce. Oprócz najlepszych drużyn wyłoniono również najlepsze zawodniczki trzech najlepszych drużyn. W kategorii młodziczek wyróżniono trzy najlepsze zawodniczki: Klaudia Bokowska (Fun Sport Kielce ), Natalia Syta (Radomka I Radom), Laura Misiewicz (Gala Skarżysko). W kategorii kadetek: Marta Lichosik (Fun Sport Kielce ), Aleksandra Sępioł (Gala Skarżysko), Karolina Nowaczek (ULKS Chobrzany). Seniorki : Kinga Ksyta (Animex Starachowice), Iwona Kwiatek (Bila Bilcza), Natalia Serafin (SMS Wybicki Kielce)

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS