Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Avalon Extreme Sitwake Academy 2019


Liczba głosów

16805

Avalon Extreme Sitwake Academy to jedyny w Polsce cykl szkoleń z Wakeboard’u dla osób z niepełnosprawnościami, które wykonują wodne akrobacje na specjalnie skonstruowanej desce z siedziskiem. Celem projektu jest umożliwienie osobom z niepełnosprawnościami poznania nowej dyscypliny, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, podejmowania wyzwań, pokonywania własnych ograniczeń i przełamywania barier oraz promocja sportów uprawianych przez osoby z niepełnosprawnościami.

Realizacja projektów

Projekt Avalon Extreme Sitwake Academy został zrealizowany zgodnie z wnioskiem. Etap konkursu i głosowania odbył się zgodnie z planem, projekt był promowany w wybranych sklepach Tesco poprzez plakaty, ulotki oraz rozmowy z klientami. Po otrzymaniu I miejsca przygotowany został plan szkoleń przez profesjonalnych trenerów oraz plan rekrutacji i promocji przez pracowników merytorycznych. Została przeprowadzona rekrutacja uczestników oraz wolontariuszy na każde z trzech szkoleń. Zmiany terminów szkoleń wynikały z warunków pogodowych co zostało uzgodnione z Grantodawcą w trakcie realizacji projektu, ze zmiany terminów wynikała również zmiana lokalizacji – na WawaWake. Szkolenia były promowane w mediach społecznościowych zgodnie z założeniami, rozwieszone zostały również plakaty w lokalizacjach zapewniających dotarcie do grupy docelowej. Zgodnie z pozyskaną wcześniej bazą danych zostały przesłane mailingi dotyczące szkoleń na grupach wolontariuszy, podopiecznych Fundacji oraz bazy uczestników poprzednich wydarzeń organizowanych przez Fundację Avalon. Realizacja Projektu przebiegała pomyślnie, poza problemami związanymi z warunkami atmosferycznymi, nie pojawiły się żadne zakłócenia. Na jednym ze szkoleń był również obecny fotograf oddelegowany przez Grantodawcę.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS