Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W CHRUSZCZYNIE WIELKIEJ

"OD SENIORA DLA JUNIORA- czyli budujemy zmysłowy zakątek dla małych i dużych"


Liczba głosów

19696

Projekt "OD SENIORA DLA JUNIORA- czyli budujemy zmysłowy zakątek dla małych i dużych". Chcemy stworzyć ładne, ciekawe otoczenie w centrum naszej wsi, sprzyjające spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, gdzie można będzie spotkać się z przyjaciółmi, nawiązać nowe znajomości, pobawić się z dziećmi, czy zorganizować festyn. W tym celu zostaną posadzone trwałe rośliny ozdobne, dodatkowo dla dzieci zostanie zamontowany mini plac zabaw i odmalowane już istniejące elementy placu.

Realizacja projektów

Projekt "OD SENIORA DLA JUNIORA"- czyli budujemy zmysłowy zakątek dla małych i dużych " był realizowany w okresie od 01.09.2019 r, do 15.12.2019 r. W ramach projektu zostało stworzone ładne, ciekawe otoczenie w centrum wsi sprzyjające spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W tym celu zostały zakupione i posadzone trwałe rośliny ozdobne. Dodatkowo dla dzieci został zakupiony i zamontowany mini plac zabaw i odmalowano już istniejące elementy placu.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS