Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie "Pomocy dzieciom"

W przedszkolnym ogrodzie przebywamy na co dzień


Liczba głosów

8421

Realizacja projektu "W przedszkolnym ogrodzie przebywamy na co dzień" pozwoli dzieciom na atrakcyjne spędzanie czasu, co w przyszłości przełoży się na ich zdrowie i edukację. Da dzieciom schronienie przed słońcem i przed spalinami. Wspólne sadzenie roślin sprawi radość dzieciom i uaktywni rodziców, będzie przykładem współpracy. Ogród będzie pełnił funkcję poznawczą, estetyczną i rekreacyjną.

Realizacja projektów

Cele programu zostały osiągnięte. W ramach projektu zakupiono i zasadzono rośliny podnoszące estetykę ogrodu i chroniące go przed spalinami. Uatrakcyjniono ogród i zwiększono jego możliwość użytkowo. Podniesiona została świadomość ekologiczna dzieci i rodziców poprzez bezpośredni udział w sadzeniu drzew, krzewów, kwiatów itp. Zakupiona ścianka ekspozycyjna posłużyła działaniom promocyjnym projektu i została wykorzystana jako miejsce wystaw prac plastycznych dzieci .Artykuły papiernicze zakupione w ramach projektu pozwoliły dzieciom i ich rodzicom na wykonanie ciekawych projektów ogrodu przedszkolnego.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS