Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

LETNIA AKADEMIA TAŃCA I ŚPIEWU MCK I TESCO


Liczba głosów

12008

LETNIA AKADEMIA TAŃCA I ŚPIEWU MCK I TESCO to znakomita okazja na przeżycie letniej przygody z tańcem i śpiewem. Pod okiem instruktorów, w sierpniu, dwie grupy - sekcje dzieci i młodzieży nauczą się tańczyć lub śpiewać. Wszyscy uczestnicy akademii otrzymają specjalne koszulki z nazwą projektu. Zostaną zaopatrzeni w wodę i przekąski podczas realizowanych zajęć. Zwieńczeniem ich wysiłków będzie wspólny występ lub występy dla mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego i okolic.

Realizacja projektów

LETNIA AKADEMIA TAŃCA I ŚPIEWU to projekt zrealizowany z myślą o zagospodarowaniu II części wakacji dzieci i młodzieży. Przeprowadziliśmy nabór do sekcji tańca i sekcji śpiewu. Ku naszej radości znalazły się dzieci chcące uczestniczyć w obu sekcjach na raz. Zajęcia prowadzone były w sierpniu, również na świeżym powietrzu. Koncert finałowy odbył się we wrześniu. Pomimo dobrowolności w publicznym występie koncert wypadł wyśmienicie i przysporzył wiele radości uczestnikom, ich rodzicom, dziadkom i pozostałej publiczności. Dzieci otrzymywały podczas zajęć napoje i przekąski, również podczas występu finałowego. Otrzymały również na własność koszulki z nazwą projektu i logo Mecenasa projektu - TESCO i realizatora - MCK. Realizacja projektu sprawiła nam ogromną radość. Upewniła nas również w przekonaniu, że idziemy we właściwym kierunku i tego typu projekty są potrzebne lokalnej społeczności. Dziękujemy. Arkadiusz Gralak - dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, tel. 602797408.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS