Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Włocłaskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych "Eurointegracja"

Drugie Kolorowe Lato we Włocławku i Działkach Rybnica


Liczba głosów

21999

Głównym celem jest działalność rekreacyjno-sportowa poprzez promocję zdrowego stylu życia. Cele szczegółowe i zmiany powstałe w trakcie realizacji projektu: ● edukacja permanentna dotycząca stylu życia osób w różnym wieku i z różnych sfer, ● rozwijanie aktywności twórczej i umiejętności efektywnego współdziałania w zespole – warsztaty kulinarne, uczestnictwo w imprezach okolicznościowych, ● kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w projekcie.

Realizacja projektów

„Drugie Kolorowe lato we Włocławku i na Działkach Rybnica” – to projekt, który został zrealizowany. Be Active – Bądź aktywny i prowadź zdrowy styl życia – te hasła wiodły i były wyeksponowane w naszym projekcie. Zachęciliśmy do udziału wiele grup odbiorców, jak również osoby niepełnosprawne. Nasi beneficjenci brali udział w zajęciach sportowych, w konkursach, grach, śpiewie, tańcach co dało im wiele satysfakcji i wiele możliwości oderwania się od codziennych czynności. Wygraliśmy ten projekt i zrealizowaliśmy atrakcyjny dzień, pełen różnorodnych, ciekawych pomysłów dla wszystkich osób z działek Rybnica, osób niepełnosprawnych z Eurointegracji oraz społeczności włocławskiej. Drugi Festyn w Ogrodach Rodzinnych Rybnica z programem dostosowanym do możliwości uczestników tego zadania, aby mogli przez chwilę zapomnieć o trudach pokonywania codziennej bariery różnych sytuacji, a tym samym normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS