Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarszyszenie Razem dla Świecia

Mali Inżynierowie tworzą i budują


Liczba głosów

8692

Projekt skierowany jest do wszystkich uczniów i ich opiekunów ze Świecia i okolic, którzy są otwarci na eksperymentowanie i robienie rzeczy ciekawych, w szczególności na majsterkowanie i programowanie. Nasze działania sprawią, że dzieci rozwiną wyobraźnię i umiejętności. Dzięki warsztatom "Mali Inżynierowie tworzą i budują" uczestnicy w przyszłości, z uporem będą dążyli aby się rozwijać i spełniać marzenia.

Realizacja projektów

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z majsterkowania. Uczestnicy będą mogli doświadczyć jak z prostych przedmiotów jak: kubki, flamastry, kabelki, baterie drewno, filc stworzyć poruszające się roboty. Stworzone przez siebie podczas zajęć zabawki dały im poczucie sprawczości i pobudziło chęć do działania teraz i w przyszłości. A zabrane do domu będą jeszcze długo cieszyć oko i przypominać, że zepsutą zabawkę nie muszą wyrzucać, a mogą samodzielnie ją naprawić

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS