Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu

Święto Dyni w Wierzbnej


Liczba głosów

23847

Projekt "Święto Dyni w Wierzbnej" będzie obejmował malowanie dyni przez najmłodszych, sadzenie krokusów, konkursy na najcięższą dynię, na najsmaczniejszą zupę z dyni,dyniowe przebranie,stoiska ze zdrową żywnością, warsztaty rękodzielnicze. Projekt będzie smaczny, radosny i kolorowy. Dla najmłodszych będą liczne atrakcje, warsztaty plastyczne, wycieczka z archeologiem po historycznej części Wierzbnej, a dla dorosłych feeria dyniowych smaków.

Realizacja projektów

Święto Dyni w Wierzbnej odbyło się 12 października 2019 roku. Podczas imprezy przeprowadzone zostały cztery konkursy: na najcięższą dynię, na najlepsze danie z dyni, najciekawsze dyniowe przebranie oraz na dyniową rzeźbę. Odbyły się również warsztaty dla najmłodszych, animacje, gry i zabawy, sadzenie krokusów oraz drzewek. Impreza zintegrowała lokalną społeczność, podniosła świadomość związaną z ekologią oraz zdrowym stylem życia.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS