Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Dzienny Dom "Senior+"

"Nie jestem i nie będę sam" -Budowa paleniska oraz grila wykorzystywanego przez społeczność Durlas oraz mieszkańców Gminy Lelis


Liczba głosów

3707

Projekt obejmuje budowę paleniska oraz podwieszanego grilla, tak aby można było organizować spotkania dla większej grupy osób przy pełnym zabezpieczeniu przeciwpożarowym. Inwestycja będzie dostępna dla społeczności lokalnej i zwiększy integrację środowiska.


Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach:

Realizacja projektów

Projekt „Nie jestem i nie będę sam” został zrealizowany dla społeczności miejscowości Durlasy. Założeniem było zintegrowanie społeczności tej miejscowości oraz przygotowanie miejsca gdzie mogliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat życia na wsi i pomocy sobie wzajemnie. Budowa paleniska przyciągnęła ludzi młodych i starszych a więc założenia nasze zostały spełnione. Mieszkańcy chętnie uczestniczyli w przygotowaniu terenu pod palenisko oraz jako wolontariusze zgłosili się do transportu materiałów zakupionych do wykonania projektu. W dalszym czasie chętnie przychodzą robić sobie grilla wraz z innymi oraz palą ognisko przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Tu spotykają się rodziny z dziećmi i też osoby starsze co korzystnie wpływa na wzajemne relacje.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS