Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

FUNDACJA OGNIWO

SPRAWNI I ZDROWI RODZICE/OPIEKUNOWIE DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO- II EDYCJA


Liczba głosów

11223

Projekt wspiera rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych w codziennym życiu. Dzięki szeroko pojętej rehabilitacji, zabiegom oraz instruktażowi prawidłowego wykonywania czynności przy dzieciach niepełnosprawnych na co dzień, rodzice i opiekunowie otrzymują wsparcie w zajmowaniu się ich pociechami.

Realizacja projektów

PROJEKT TEN OBEJMOWAŁ SPECJALISTYCZNĄ DIAGNOSTYKĘ FIZOTERAPEUTYCZNĄ KTÓREJ CELEM BYŁO OKREŚLENIE POTENCJALNYCH BĄDŹ TEŻ STWIERDZONYCH RODZAJÓW SCHORZEŃ ORAZ PODJĘCIE DECYZJI CO DO DZIAŁAŃ LECZNICZYCH WRAZ Z KONSULTACJAMI MEDYCZNYMI MAJĄCYMI NA CELU POSZERZENIE WIEDZY RODZICÓW (OPIEKUNÓW) CO DO SWOJEGO STANU ZDROWIA I OPTYMALNEJ JEGO POPRAWY-10 WIZYT Z DR FIZJOTERAPII ORAZ KONSULTACJI INSTRUKTAŻ ĆWICZEŃ USPRAWNIAJĄCYCH DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO. ODPOWIEDNI INSTRUKTAŻ DOTYCZĄCY OPTYMALNEJ POSTAWY CIAŁA W TRAKCIE PIELĘGNACJI,PRZENOSZENIA I WYKONYWANIA CZYNNOŚCI DNIA CODZIENNEGO NAD DZIECKIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS