Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Żar Serca

POMAGANIE PRZEZ CZYTANIE Wydanie 3 części bajek charytatywnych o jaszczurce Cziczi Ewy Kołodziejczyk, z których całkowity zysk przeznaczony jest na leczenie, rehabilitację i edukację dzieci z niepełnosprawnościami.


Liczba głosów

8536

POMAGANIE PRZEZ CZYTANIE To publikacja trzeciej części bajek z serii o jaszczurce Cziczi Ewy Kołodziejczyk. Akcja książki rozgrywać się będzie w Żarach i okolicach. Publikacja ta, podobnie jak 1 i 2 część, będzie miała moc pomagania dzieciom z niepełnosprawnościami. Poza tym treści bajek cieszą dzieci i zachęcają do czytelnictwa. Jest to także świetna promocja naszego miasta i regionu.

Realizacja projektów

Realizacja projektu zintegrowała naszą organizację. Dzięki projektowi mogliśmy wyprodukować więcej książek, a co za tym idzie bardziej pomóc osobom potrzebującym. Projekt przyczynia się także do promocji województwa lubuskiego. Jego ważną częścią jest także zachęcanie dzieci do czytelnictwa i dobroczynności.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS