Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

FUNDACJA PIASTUN WYRÓWNYWANIE SZANS

Sala rehabilitacyjna dla dzieci, młodzieży a także seniorów


Liczba głosów

15164

Celem projektu jest stworzenie sali rehabilitacyjnej w naszej nowo otwartej świetlicy dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Będą tam prowadzone zajęcia rehabilitacyjne oraz warsztaty na tematy prozdrowotne z udziałem specjalistów. Sala rehabilitacyjna będzie służyła mieszkańcom Siemianowic oraz okolicznych miast. Odbywać się będą zajęcia z zakresu fizjoterapii, psychologii oraz dietetyki.

Realizacja projektów

Salka Rehabilitacji Ruchowej, fundacji Piastun Wyrównywanie Szans w Siemianowicach Śląskich została sfinansowana ze środków fundacji oraz dzięki Tesco Polska. Jak już wcześniej pisaliśmy projekt fundacji wygrał w programie granatowym Tesco ,,Decydujesz Pomagamy” dzięki klientom sklepu zajął 1 miejsce i otrzymaliśmy 5 000 zł na wyposażenie salki, remont jak sprzęt został sfinansowany również ze środków fundacji, a wykonali go w całości wolontariusze na czele z v-ce prezesem Adamem Klacka. Z tego pomieszczania będą korzystali nasi podopieczni którzy pod okiem fizjoterapeuty będą dochodzić do pełni zdrowia, ale również seniorzy oraz dzieci podczas zajęć prowadzonych przez fundacje

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS