Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Towarzystwo "Sprawni Inaczej"

Równe szanse.


Liczba głosów

22168

Celem projektu jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Realizując projekt chcemy zapewnić im możliwości rozwijania aktywności społecznej poprzez udział w różnorodnych działaniach: warsztatach rękodzielniczych, spotkaniach z psychologiem i prawnikiem, a także przez uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych. W wyniku tych działań dążymy do zbliżenia społeczności lokalnej ze środowiskiem osób niepełnosprawnych.

Realizacja projektów

CELEM PROJEKTU BYŁO DZIAŁANIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN. REALIZUJĄC PROJEKT ROZWIJALIŚMY SPOŁECZNĄ AKTYWNOŚĆ BENEFICJENTÓW PRZEZ DZIAŁALNOŚĆ W WARSZTATACH RĘKODZIELNICZYCH I ARTETERAPII, POSZERZANIU WIEDZY Z ZAKRESU PSYCHOLOGII I PRAWA W ZAKRESIE WSPARCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. PROWADZONE BYŁY DZIAŁANIA PROZDROWOTNE I REKREACYJNE, A TAKŻE UCZESTNICTWO W WYJAZDOWYCH WYDARZENIACH KULTURALNYCH - PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS