Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej "ANMAR"

Adaptacja infrastruktury miejskiej na ulicy Gajowej w Słupcy.


Liczba głosów

8455

Celem projektu pt. "Adaptacja infrastruktury miejskiej na ulicy Gajowej w Słupcy" jest zakup i montaż ławek, koszy na śmieci, stojaków rowerowych, które wpłyną korzystnie na zwiększenie aktywności ruchowej mieszkańców miasta, w szczególności rodzin z dziećmi, seniorów oraz osób spędzających swój wolny czas na świeżym powietrzu. Miasto Słupca wzbogaci się o nowe i estetyczne urządzenia infrastruktury miejskiej.

Realizacja projektów

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej "ANMAR" zrealizowało przy wsparciu finansowym Fundacji TESCO projekt adaptacji ulicy Gajowej w Słupcy. W ramach projektu udało się zamontować wzdłuż ulicy: sześć ławek, dwa kosze na śmieci oraz stojak na rowery. Po przez powyższą inwestycją wzbogacono ulicę o infrastrukturę miejską, stworzono warunki do spędzania wolnego czasu oraz przyczyniono się do podniesienia estetyki miejsca. Ponadto wyzwolono wśród mieszkańców potencjał społeczny m.in. podczas montowania infrastruktury.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS