Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Tujsk Sobie i Sąsiadom

Rewitalizacja terenu zielonego-Park w Nowotnej


Liczba głosów

18358

Podstawowym celem projektu " Rewitalizacja terenu zielonego-Park w Nowotnej" jest propagowanie różnych form aktywnego spędzania czasu oraz ożywienie terenów zielonych, które obecnie nie spełniają funkcji rekreacyjnej ani estetycznej. Realizacja projektu w zdecydowany sposób przyczyni się do podniesienia atrakcyjności Nowotnej oraz do nawiązania współpracy między mieszkańcami.

Realizacja projektów

Projekt zakładał rewitalizację terenu zielonego z zaniedbanego zakrzaczonego terenu na miejsce do zabawy i odpoczynku dla mieszkańców naszej miejscowości. W wyniku realizacji projektu powstał plac zabaw. Miejsce do odpoczynku dla dzieci i dorosłych. Zakupiono elementy ławek i deski. Sami złożyliśmy i zamontowaliśmy nowe ławki. Zakupiono i ustawiono stojaki do rowerów. Zakupiono i postawiono kosze. Zakupiono i posadzono drzewka. Problemami były terminy z zaplanowaniem wycięcia zarośli i usunięciu zielska z tego terenu. Wspólna nasza praca pokonała te problemy.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS