Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

BEATIT SP. Z O.O.

Uderz w to!


Liczba głosów

3089

Projekt "Uderz w to" ma na celu zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie gry na instrumentach muzycznych, wykształcenie i/lub rozwinięcie pasji związanych z muzykowaniem, przełamanie barier związanych ze wspólnym tworzeniem. A także promocję dokonań muzycznych, integrację środowiska lokalnego, pokazanie lokalnej grupie społecznej, że spędzanie czasu wolnego nie musi być tylko bezmyślną rozrywką i stratą czasu, lecz również edukacją lub początkiem drogi zawodowej.

Realizacja projektów

Dnia 13 i 14 grudnia 2019 roku przeprowadziliśmy warsztaty muzyczne pod nazwą Uderz w to. W warsztatach wzięło udział 16 osób. Projekt "Uderz w to" zwiększył wiedzę i umiejętności w zakresie gry na instrumentach muzycznych, wykształcił i rozwinął pasję związaną z muzykowaniem. A także promocję dokonań muzycznych, integrację środowiska lokalnego, pokazanie lokalnej grupie społecznej, że spędzanie czasu wolnego nie musi być tylko bezmyślną rozrywką i stratą czasu, lecz również edukacją lub początkiem drogi zawodowej.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS