Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie

Czas na odpoczynek - naturalnie!


Liczba głosów

9404

Celem projektu jest stworzenie ogólnodostępnego miejsca do wypoczynku w miejscowości Jedlicze. Projekt obejmuje zadaszony ławostół o drewnianej konstrukcji służący do wypoczynku i konsumpcji, a także wyznaczone palenisko. Będzie to atrakcyjne miejsce w dolinie Jasiołki, która jest cennym obszarem pod względem przyrodniczym. Będzie służyć mieszkańcom Jedlicza do spędzania czasu na łonie natury oraz do obsługi ruchu związanego z pieszymi, rowerowymi i narciarskimi trasami turystycznymi.

Realizacja projektów

Celem projektu „Czas na odpoczynek – Naturalnie!” było stworzenie ogólnodostępnego miejsca do aktywnego wypoczynku w miejscowości Jedlicze. Projekt obejmował budowę zadaszonego ławostołu o drewnianej konstrukcji, a także montaż tablicy edukacyjnej ze stojakami na rowery oraz wyznaczenie paleniska. Oficjalne zakończenie projektu nastąpiło 09 listopada 2019 roku. Wydarzenie miało formę wspólnego palenia ogniska i pieczenia kiełbasek przez mieszkańców Jedlicza i miejscowości Gminy Jedlicze. Dzięki działaniom pomysłodawców projektu, powstało atrakcyjne miejsce do wypoczynku i rekreacji w Dolinie Jasiołki, która jest cennym obszarem pod względem przyrodniczym. Projekt będzie służyć mieszkańcom Jedlicza do spędzania czasu na łonie natury oraz do obsługi ruchu związanego z pieszymi, rowerowymi i narciarskimi trasami turystycznymi.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS