Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Komitywa

Przestrzeń dla rodziny


Liczba głosów

10955

Przestrzeń dla rodziny to projekt, poprzez który chcemy inspirować i pokazywać rodzicom, babciom, dziadkom oraz osobom zajmującymi się dziećmi jak poprzez zabawę można budować bliskie, oparte na miłości i wzajemnym szacunku relacje, poznawać świat dzieci, pomagać im w wyrażaniu emocji, uczyć ich współpracy bez walki o władzę – i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Przestrzeń dla rodziny to projekt aktywizujący lokalną społeczność.

Realizacja projektów

W ramach projektu przeprowadziliśmy cykl warsztatów dla rodziców z małymi dziećmi od 4 miesiąca życia do 4 roku życia. Zorganizowaliśmy 2 cykle grup zabawowych dla rodziców z dziećmi będą podzielone ze względu na wiek, 2 grupy po 8 osób rodzic +dziecko, 20 godzin szkoleniowych, zatrudnienie trenera). Grupy liczyły od 8 do 10 osób. Zorganizowano cykl zajęć umuzykalniających w którym udział wzięło 10 rodziców z dziećmi. W zajęciach udział wzięło 26 dorosłych i 30 dzieci.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS