Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Fundacja Niesiemy Nadzieję

Nadzieja na wyjazd wakacyjny .


Liczba głosów

10124

Celem projektu jest zorganizowanie wyjazdu wakacyjno dla ludzi chorych na zanik mięśni, porażenie mózgowe, mukowiscydozę z hospicjum domowego. Osoby te nie mają możliwości ani często środków finansowych aby korzystać z wyjazdów.Projekt pozwoli oderwać się od problemów dnia codziennego, poprawi ich samopoczucie, pomoże w walce z depresją.

Realizacja projektów

Fundacja Niesiemy Nadzieję opiekuje się ciężko chorymi ludźmi. Cierpiącymi na zanik mięśni, porażenie mózgowe i mukowiscydozę. Są to osoby w hospicjum domowym. Czyli na co dzień nie opuszczają swoich domów. Dlatego tak ważne jest aby stworzyć im możliwość wyjścia. Cała koordynacja jest trudna, bo zawsze musi być z nimi opiekun, dodatkowo część korzysta z respiratora. Naszym celem było zabranie ich na wakacje nad morze. Tak aby mogli odpocząć od codzienności. Alby podbudować ich samopoczucie, często chorują na depresje. Wyjazd był urozmaicony wycieczkami i zwiedzaniem. Spędzaniem czasu wspólnie gdzie mogli się integrować.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS