Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Inicjatyw Harcerskich dla dzieci i młodzieży w gminie Pawłowice PRZYJACIELE

Zaklinacze Gór - na zimowo :-D


Liczba głosów

16406

Projekt będzie polegał na organizacji wycieczek dla dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów, oraz biwaków z nocowaniem w Bazie Obozowej Kambodża. Założenia projektu opierają się na zwiększeniu aktywności fizycznej oraz redukcji stresu wśród uczestników. Dzięki wycieczkom na łonie natury będzie propagowany zdrowy styl życia, który zachęci rodziny do spędzania wspólnie czasu. Celem projektu jest m.in. ograniczenie kontaktu z komputerem wśród najmłodszych.

Realizacja projektów

Projekt Zaklinacze Gór na zimowo zrealizowany był na szlakach turystycznych gór Beskidu Śląskiego oraz Żywieckiego, przez Harcerzy z Pawłowickiego Szczepu ZHP CTW, wolontariuszy Stowarzyszenia oraz mieszkańców gminy Pawłowice. Projekt polegał na organizacji wycieczek w góry dla całych rodzin, dzieci młodzieży i dorosłych mieszkańców Pawłowic, oraz biwaków na terenie Bazy Obozowej Kambodża i w harcówce Pawłowickiego szczepu. Projekt cieszył się bardzo dużym powodzeniem i jest kontynuowany do dzisiaj. Projekt uważam za zrealizowany w 100 %, a zakupiony sprzęt w pełni wykorzystany przez uczestników na wycieczkach i biwakach .

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS