Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Orlik Piła

Tacy Sami, trzeci raz! Pomagamy niepełnosprawnym dzieciom i starszym!


Liczba głosów

6209

Po sukcesach poprzednich edycji programu w Pile, Stowarzyszanie ORLIK PIŁA CHCE dalej POMAGAĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECIOM z powiatu pilskiego. Projekt jest skierowany do dzieci, młodzieży i starszych, a będzie polegał na wspólnej zabawie i integracji w trakcie zajęć sportowych dostosowanych do możliwości ruchowych odbiorców. Zostanie omówiony temat aktywności oraz odpowiedniego żywienia. Przewidziano mnóstwo nagród rzeczowych: piłek, koszulek, słuchawek sportowych


Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach:

Realizacja projektów

Zadanie przeprowadziliśmy w Galerii Handlowej Atrium Kasztanowa w Pile, we współpracy z Fizjoway, Akademia Siatkówki Braci Lach, Polonia Piła, KS Futsal Piła, Basket Piła, Warsztaty terapii Zajęciowej w Pile. Zakupiliśmy catering, wodę, nagrody. Integrowaliśmy niepełnosprawnych z klientami galerii którzy chętnie brali udział w różnych dyscyplinach sportu, wysłuchali wykłady o zdrowym żywieniu, odbyli zajęcia "zdrowy kręgosłup", bawili się i integrowali z niepełnosprawnymi z WTZ. Rozdaliśmy nagrody oraz zapewnialiśmy bezpłatne porady fizjoterapeuty a także dla chętnych masaże i badania.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS