Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłonowie

Estetycznie-ekologicznie :) Otoczenie świadczy o nas !!


Liczba głosów

8806

Estetycznie-ekologicznie :) Otoczenie świadczy o nas !! Celem projektu jest edukacja ekologiczna lokalnej społeczności. Poprawa estetyki poprzez porządkowanie miejsc publicznych, zakup koszy na śmieci i ich montaż. Zakup i nasadzenie drzew, krzewów poprawi estetykę i wpłynie na jakość powietrza. Wspólne działania spowodują pogłębienie relacji sąsiedzkich wśród mieszkańców. Każdy, kto weźmie udział w projekcie, będzie czuł się odpowiedzialny za wspólne dobro.

Realizacja projektów

Estetycznie-ekologicznie :) Otoczenie świadczy o nas!! Projekt został zrealizowany według wyznaczonych założeń, największa satysfakcja to to że, przekonaliśmy mieszkańców do współdziałania dla dobra naszej "Małej Ojczyzny". Ochrona środowiska, smog to tematy o których słyszymy codziennie, nasze działania czyli nasadzenie oraz dbanie o porządek na wsi to są elementy, które także choć w małym stopniu ale poprawią stan środowiska. Dzieci , młodzież obserwując nasze działania dopytywali dlaczego, po co ska środki? My wyjaśnialiśmy tłumaczyliśmy, liczymy na to ze przyjdą owoce tych wszystkich działań. Dzięki Państwa dofinansowaniu dużo zyskaliśmy i zrealizowaliśmy dla dobra wspólnego.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS