Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Z Zespołem Aspergera "Auxilium"

Graffiti bez barier


Liczba głosów

15479

Celem naszego projektu jest zwiększenie świadomości wśród mieszkańców powiatu tarnogórskiego na temat Zespołu Aspergera i Autyzmu, upowszechnianie wiedzy na temat działalności Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Z Zespołem Aspergera "Auxilium", które zajmuje się pomocą dzieciom z Zespołem Aspergera oraz Autyzmem oraz ich rodzicom, a także prowadzi świetlicę, w której organizowane są zajęcia ARTterapeutyczne dla dzieci.

Realizacja projektów

W ramach projektu Graffiti Bez Barier stowarzyszenie wraz z wolontariuszami, członkami stowarzyszenia i dziećmi zrealizowało trzy graffiti. Każde graffiti umiejscowione jest w innej lokalizacji znajdującej się na terenie powiatu tarnogórskiego gdzie swoje działania prowadzi stowarzyszenie o tematyce związanej z miejscem w którym zostało zrobione. Podczas malowania graffiti mieszkańcy bardzo fajnie przyjęli pomysł graffiti na swoim terenie mimo tego że graffiti większości kojarzyło się z malowaniem byle czego byle gdzie. Na zakończenie projektu jako podsumowanie odbyły się warsztaty plastyczne i występ zespołu muzycznego, który odbył się w Miasteczku Śląskim gdzie wykonane jest jedno z graffiti.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS