Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"

Koci Anioł Stróż


Liczba głosów

6057

W ramach projektu "Koci Anioł Stróż" zostaną zakupione środki na pasożyty i szczepionki dla kotów wolno żyjących oraz wyposażona kocia woliera w półki, drapaki i hamaki, a kocim opiekunom podczas prelekcji zostanie przekazana wiedza niezbędna do zbudowania niezwykłej relacji człowiek - kot.


Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach:

Realizacja projektów

Koty wolno żyjące są istotnym elementem ekosystemu miejskiego, ponieważ zapobiegają rozprzestrzenianiu się gryzoni będących potencjalnym, ale realnym zagrożeniem dla ludzi. Poprzez zakup szczepionek i środków do likwidacji pasożytów, pomogliśmy takim kotom w przetrwaniu. Ponadto, dzięki doposażeniu woliery urozmaiciliśmy infrastrukturę tak chętnie odwiedzaną przez mieszkańców Cieszyna i okolic oraz polepszyliśmy warunki życia naszych podopiecznych. Z kolei wykłady edukacyjne, przyczyniły się do poszerzenia wiedzy opiekunów i umocnienia ich niezwykłej relacji z podopiecznymi.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS