Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

STOWARZYSZENIE AKTYWNE POMORZE

ACTIVE CHALLENGE SZCZECINEK 2019


Liczba głosów

10435

Realizacja projektu polegająca na organizacji imprezy sportowo-turystycznej ACTIVE CHALLENGE SZCZECINEK 2019 pozwoli na propagowanie zdrowego stylu życia, zwiększenie aktywizacji i integracji międzypokoleniowej mieszkańców Szczecinka, promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego wśród dzieci, młodzieży i seniorów poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju formach aktywności ruchowej,stworzenie nowej formuły sportowej oraz promocję walorów Miasta Szczecinek.

Realizacja projektów

Rezultaty projektu zaskoczyły nasze oczekiwania. Zostaliśmy wpisani do kalendarza imprez miasta Szczecinek i uzyskaliśmy dofinansowanie na rok 2020 II edycji Active Challenge co było poprzedzone częstymi spotkaniami z Burmistrzem Szczecinka Danielem Rakiem. Ważnym rezultatem jest powstanie grupy młodzieżowej biegów przeszkodowych. Miedzy innymi powstały przydomowe przeszkody do treningu.. Mamy stały kontakt i włączenie się w pomoc organizacji i promocji Active Challenge Julity Ilczyszyn Mistrzyni Rummagedon Sahara 2019.Jesteśmy reklamowani w całej Polsce przez biegaczy Szczecineckich na zawodach biegowych. Roman Toboła jeden z najlepszych spikerów w Polsce reklamuje nasze zawody na imprezach w całej Polsce. Podpisaliśmy także porozumienie współpracy z trzema stowarzyszeniami ,które organizują biegi z przeszkodami i w ten sposób staliśmy się potęga w regionie biegów przeszkodowych . Zostaliśmy umieszczeni w kalendarzu ogólnopolskim extremalny.pl

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS