Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Fundacja PRANA

Wiesz co jesz


Liczba głosów

11556

Projekt to cykl warsztatów, których zadaniem będzie nauczenie umiejętności czytania i interpretowania etykiet produktów spożywczych i ich składu. Chcemy nauczyć uczestników samodzielnego sprawdzania etykiet produktowych pod kątem obecności składników wpływających negatywnie na zdrowie. Przede wszystkim zamierzamy uwrażliwić społeczeństwo na problem złej jakości jedzenia i wzbudzić chęć wybierania zdrowych produktów, a także nauczyć interpretacji informacji zawartych w składzie produktów.

Realizacja projektów

Cykl warsztatów, których zadaniem było nauczenie umiejętności czytania i interpretowania etykiet produktów spożywczych i ich składu. UCzestnicy nauczyli się samodzielnego sprawdzania etykiet produktów pod kątem obecności składników wpływających negatywnie na zdrowie. Przede wszystkim uwrażliwi się na problem złej jakości jedzenia i została w uczestnikach wzbudzona chęć wybierania zdrowych produktów, a także nauczyli się interpretacji informacji zawartych w składnie produktów.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS