Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Kołobrzeskie Stowarzyszenie Płetwonurków z Niepełnosprawnością Aquarium

POD WODĄ MAMY TYLE SAMO LAT


Liczba głosów

10023

Nurkowanie Intro to pierwszy krok w Świat Wielkiego Błękitu. Może to być pierwszy krok w podróż, która na zawsze zmieni sposób w jaki ludzie w wieku senioralnym postrzegają świat. Nurkowanie jest bezpieczną i przyjemną formą aktywnego spędzania wolnego czasu wraz z przyjaciółmi i znajomymi. Chcemy otworzyć drzwi tego świata wszystkim Seniorom, pokazać, że nie warto zamykać się w czterech ścianach swoich mieszkań, trzeba wyjść do ludzi i razem uprawiać tą wspaniałą formę turystyki.


Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach:

Realizacja projektów

Realizacja projektu spowodowała poszerzenie naszych horyzontów działania o osoby w wieku emerytalnym. Nauczyła nas jak współpracować z nową grupą społeczną, tak inną niż osoby z niepełnosprawnością czy dzieci i młodzież. Dzięki temu projektowi Stowarzyszenie stało się jeszcze bardziej rozpoznawane, nasze działania docierają do większej liczby osób w różnym wieku, oraz osób które są zagrożone wykluczeniem społecznym. Podsumowując, dla nas wszystkich była to "Niesamowita przygoda, wspaniała zabawa i niesamowite nowe doświadczenie" .

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS