Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

FUNDACJA AUTENTICON SŁAWA

Maskarada na sportowo


Liczba głosów

11862

Spartakiada Trzech Pokoleń to konkurencja, w której drużyną jest 3 pokoleniowa rodzina. Można w niej uczestniczyć jako zawodnik, kibic, widz, wolontariusz albo tancerz ZUMBY. To nie tylko impreza sportowa, ale element pomocy dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz zdrowy sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu w wesołej atmosferze.

Realizacja projektów

Promocję Maskarady na sportowo rozpoczęło umieszczenie wydarzenia na Facebooku oraz informacja na stronie fundacji Autenticon, która miała 7443 odbiorców i 32 udostępnienia posta. Sporządzono i rozwieszono w gminie Sława 50 plakatów, informacje o evencie znalazły się lokalnych mediach. Frekwencja odzwierciedliła siłę informacji, przyszło blisko 250 osób. Na Maskaradzie wszystkie zadania odbyły się wg planu. Bal dla przebierańców w każdym wieku odbył się 29 listopada w auli Szkoły Podstawowej w Sławie. ( aula użyyczona nieodpłatnie) Zabawa taneczna pod okiem doświadczonego wodzireja owocowała w liczne atrakcje i niespodzianki. Zorganizowano 12 konkursów i turniej w boccia w taki sposób aby losowo wybrani uczestnicy tworzyli w każdej rywalizacji nowy zespół. Za udział w rywalizacji nagradzani byli wszyscy uczestnicy. Animatorka zabaw świetnie poradziła sobie z najmłodszymi przebierańcami., zorganizowany był kącik zabaw z kuleczkami i bańkami mydlanymi. W Balu pomagało 11 wolontariuszy. Wielkim powodzeniem cieszyło się fotolustro, które wyprodukowało blisko 1500 pamiątkowych zdjęć. W loterii sprzedano 230 losów i wylicytowano 7 wartościowych przedmiotów co bardzo wsparło fundację Autenticon. Fanty na licytację ,loterię i mnóstwo drobnych nagród do konkurencji zostały darowane od lokalnych przedsiębiorców, osób prywatnych i Urząd Gminy Sława, Zorganizowano ciasta,i owoce które zasiliły imprezową kawiarenkę gdzie była również serwowana kawa, herbata i zimne napoje. Członkowie fundacji wystąpili na scenie w reprezentacyjnych koszulkach dziękując i wręczając dwie statuetki „Przyjaciela Autenticon” szczególnym darczyńcom. Zwięczeniem balu była Zumba fitnes czyli dynamiczny wspólny taniec, który wypompował z uczestników resztki sił. Po zumbie odbyło się wspólne sprzątanie i pożegnanie.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS