Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

FUNDACJA USKRZYDLENI-WSPIERAMY KREATYWNIE

IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne


Liczba głosów

21038

IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne w Gołdapi to uroczyste zakończenie bezpłatnych warsztatów wokalnych i instrumentalnych. Uczestnicy warsztatów wykonają autorskie aranżacje piosenek przygotowanych specjalnie na koncert przy akompaniamencie orkiestry kameralnej oraz profesjonalnych muzyków, nauczycieli, absolwentów i uczniów PSM I st. w Gołdapi. Projekt skierowany jest do wszystkich grup wiekowych.

Realizacja projektów

W projekcie wzięło udział 220 uczestników. W warsztatach wokalnych i elektroakustycznych 202 osób w wieku od 3 do 76 lat z różnych środowisk z powiatu Gołdapskiego, Węgorzewskiego, Giżyckiego Lidzbarka Warmińskiego i Jezioran. W warsztatach instrumentalnych 18 uczniów i absolwentów PSM I st. w Gołdapi oraz 5 profesjonalnych muzyków z terenu Olsztyna. Projekt skierowany był do wszystkich grup wiekowych, bez względu na status społeczny i materialny. Uczestnicy w czasie wspólnego występu wykonali autorskie aranżacje kolęd i piosenek świątecznych przygotowanych specjalnie na koncert przy akompaniamencie muzyków z Olsztyna i uczestników warsztatów instrumentalnych. Warsztaty polegały na interakcji i współpracy dzieci młodzieży osób dorosłych i osób starszych co dało pozytywny efekt w budowaniu relacji. W sumie zostało przeprowadzonych 66 warsztatów - razem 330 godzin, jedna próba generalna i jeden koncert. Z dotacji Fundacji Tesco Programu Decydujesz Pomagamy zostało przeprowadzonych 10 warsztatów - razem 50 godzin warsztatowych. Warsztaty były prowadzone przez Firmę PROEVENT Daniel Kaczmarczik - firma ta zajmuje się pozaszkolny formami edukacji związanej z rozwojem muzycznym. Osoby zatrudnione przez firmę Proevent Daniel Kaczmarczik prowadziły warsztaty z pełnym zaangażowaniem zapewniając ciekawy sposób oraz rodzinną atmosferę. Instruktorzy posiadali wszechstronną i zaktualizowaną wiedzę.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS