Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Polskie Stowarzyszenie "Wrak Race"

Wrak Race „Jestem FIT i mam FUN"


Liczba głosów

15863

Wrak Race „Jestem FIT i mam FUN" to rodzinny piknik motoryzacyjny, podczas stowarzyszanie przekaże lokalnej społeczności boisko do siatkówki plażowej. Młodzi ludzie z okolicy będą mogli wspólnie uprawiać sport i aktywnie spędzać czas, bez konieczności dalekich dojazdów. Stowarzyszanie stworzy publiczne miejsce spotkań na świeżym powietrzu, gdzie będzie można zdrowo i aktywnie wypocząć, poznać sąsiadów i dobrze się bawić przy okazji wyścigów wraków.

Realizacja projektów

W ramach projektu wykonano planowane boisko do gry w siatkówkę plażową. W pracę nad boiskiem zaangażował się zarząd Stowarzysznia i grupa wolontariuszy. Odbył się mecz inauguracyjny z młodzieżą z okolicy. Działanie miało bardzo pozytywny odbiór i planujemy je kontynuować. Na każdej kolenej imprezie organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Wrak Race chcemy oprócz standardowych zawodów oferować młodym ludziom zabawę w nowej dla naszej organizacji formie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość sfinansowania naszego pomysłu, ponieważ okazał się bardzo trafiony i przyniósł wiele radości.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS