Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs

Pokaż serce – oddaj krew


Liczba głosów

4813

Celem projektu jest zwiększenie wiedzy na temat honorowego krwiodawstwa – akcja oddawania krwi uświadomi ludziom ideę i potrzebę organizację takich wydarzeń. Dzięki niej społeczność wyzbędzie się uprzedzeń wynikających z niewiedzy n.t. oddawania krwi, a szpital pozyska krew na ratowanie ludzkiego życia, szczególnie w okresie letnim. Piknik zintegruje społeczność dostarczy jej okazji do wspólnej zabawy wzmocni więzi międzyludzkie.


Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach:

Realizacja projektów

Realizacja projektu odbyła się na festytnie Moto Serce w dniu 18-05-2019r. Była to impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Wild Dogs na której odbył się koncert zespołów, parada motocyklistów,piknik dla lokalnej społeczności oraz dla dzieci różne atrakcje. Głównym przedsięwzięciem i celem imprezy była akcja oddawania krwi .Cel został osiągnięty poniważ zebrano 54 litry krwi Dla dawców krwi zostały przekazane prezenty w postaci koszulek kubków i smyczy które zostały w części sfinansowane z powyższego projektu

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS