Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Fundacja Dobrowskaz

Obóz dla dzieci i młodzieży - Wiele 2019


Liczba głosów

20254

Fundacja organizuje Obóz Letni wypełniony zajęciami artystycznymi, sportowymi oraz intelektualnymi posiadającymi głębszy, nie tylko edukacyjny przekaz. Celem jest pokazanie najmłodszym, jak wiele mogą osiągnąć, jeśli tylko będą chcieli. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z województwa pomorskiego, szczególnie z obszarów wiejskich.

Realizacja projektów

GRAMY w DOBRO – Wiele 2019 to obóz tworzony przez ludzi pełnych pasji i chęci niesienia pomocy innym. Nasi wolontariusze poświęcili tydzień swoich wakacji/urlopów, aby móc uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Dopisywała nam niezwykle piękna, słoneczna pogoda, dzięki której mogliśmy spędzać czas w radosnej atmosferze, uczestnicząc w mnóstwie atrakcji, między innymi meczach piłki nożnej, skakaniu na trampolinie czy też chłodzeniu się na ślizgawce wodnej. Trudno powiedzieć czy większą radość sprawiało to dzieciom czy wolontariuszom. Przez cały tydzień prowadzone były różne zajęcia: sportowe, plastyczne, sitodruk, wykonywanie zakładek z miedzi, taniec oraz chór.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS