Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica „PLUS” w Trzebini

Muzycznym krokiem...


Liczba głosów

7795

Świetlica „PLUS” w Trzebini to miejsce bardzo ważne dla podopiecznych, spędzają w niej całe popołudnia. Dzięki pozyskanym środkom pojawi się możliwość wypełnienia tego czasu ciekawymi i atrakcyjnymi zajęciami muzyczno-tanecznymi. Świetlica to nie tylko miejsce na naukę, lecz także na dobrą zabawę i rozwijanie zainteresowań. Popołudniowe spotkania z muzyką i tańcem przyniosą podopiecznym nie tylko wiele radości, ale będą swoistym rodzajem muzykoterapii.


Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach:

Realizacja projektów

Krótki opis z realizacji projektu W okresie od czerwca 2019 do sierpnia 2019 w PWD Świetlica „PLUS” realizowany był program „Muzycznym krokiem…”. Dzięki pozyskanym środkom zakupiono następujące materiały: rzutnik, laptop, mikrofon, boombox, zestaw do karaoke, mata taneczna, instrumenty perkusyjne, gra na x-box „Just Dance” i nagrody dla uczestników Świetlicowego Przeglądu Talentów. W ramach projektu zorganizowano: Rodzinne Karaoke, Świetlicowy Przegląd Talentów oraz cykliczne zajęcia muzyczno-taneczne dla dzieci. Realizacja projektu „Muzycznym krokiem…” przyczyniła się do integracji członków społeczności lokalnej. W zorganizowanych imprezach udział brali nie tylko wychowankowie Placówki, ale także członkowie ich rodzin, co wzmocniło relacje zarówno w rodzinach, jak i w grupie świetlicowej. Podopieczni ze wszystkich placówek PWD Świetlica „PLUS” mieli możliwość odkrycia oraz rozwoju swoich talentów, a pozyskanie atrakcyjnego sprzętu pozwoliło na prezentację własnych umiejętności na szerszą skalę. Kulminacyjnym momentem naszego projektu był Świetlicowy Przegląd Talentów, gdzie odwaga oraz kreatywność wychowanków została nagrodzona, a tym samym wzmocniła poczucie własnej wartości uczestników. Cykliczne spotkania z muzyką, śpiewem i tańcem zachęciły dzieci do rozwijania swoich pasji oraz spędzania czasu w sposób aktywny.

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS