Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Lista projektów

Sortuj według:
Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica „PLUS” w Trzebini

Nauka - Lubię to!

Projekt skierowany jest do dzieci z gminy Trzebinia będących uczestnikami zajęć w Placówce Wsparcia Dziennego Świetlica "PLUS". Jego celem jest uatrakcyjnienie zajęć edukacyjnych poprzez ciekawe materiały i pomoce dydaktyczne. Wpłynie to na wzrost motywacji do nauki oraz zachęci do pogłębiania wiedzy o otaczającym świecie naszych podopiecznych. Ciekawe warsztaty edukacyjne skierowane do wszystkich wychowanków świetlicy pokażą im, że nauka wcale nie musi być nudna.

region 101

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chrzanów Szpitalna 15

Liczba głosów

4063
RAZEM DLA SZKOŁY Stowarzyszenie przy SP w Myślachowicach

Jesteśmy FIT!

Projekt "Jesteśmy FIT!" obejmuje: 1. II Myślachowicki Rajd Rowerowy dla rodzin, społeczności lokalnej oraz każdego chętnego mieszkańca z powiatu chrzanowskiego i nie tylko, 2. Festiwal Kolorów na zakończenie rajdu dla jego uczestników, 3. realizację programu "Żyję zdrowo i sportowo" realizowanego podczas kolonii dla dzieci z Myślachowic, 4. porady dietetyczne i sportowe dla społeczności lokalnej, 5. konkurs plastyczny nt zdrowego stylu życia dla uczniów szkół z powiatu chrzanowskiego.

region 101

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chrzanów Szpitalna 15

Liczba głosów

6746
Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów

Organizacja Rajdu Rowerowego Chrzanowskich Cyklistów 'Biblioteka na dwóch kółkach" w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Projekt ma na celu wyrównywanie szans dzieci poprzez zakup roweru dla wychowanków domu dziecka, zapewnienie aktywnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, rozwój rekreacji rowerowej wśród dzieci, promocję bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych poprzez zakup i rozdanie oświetlenia rowerowego. Działania obejmą uaktywnienie wielu środowisk, promowanie roweru jako środka transportu oraz integrację społeczną.

region 101

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chrzanów Szpitalna 15

Liczba głosów

2875
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS