Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Ochotnicza Straż Pożarna

Gram w zielone

Celem projektu „Gram w zielone” jest stworzenie terenu zieleni przy świetlicy wiejskiej w Kołodziążu. Projekt powstał z myślą o poprawie lokalnej przestrzeni na potrzeby mieszkańców. Założeniem projektu jest udostępnianie miejsca wypoczynku i relaksu, miejsca przyjaznego dla rodzin z dziećmi jak i seniorów. Projekt jest ważny, bo stworzenie takiego terenu zieleni w centrum miejscowości nie tylko zintegruje mieszkańców, ale przede wszystkim upiększy to miejsce, by było wizytówką regionu.

region 66

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Garwolin Kościuszki 61, Józefów Wyszyńskiego 48

Liczba głosów

7159
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom w Garwolinie

Pożytecznie i wesoło w Świetlicy Przystań

Świetlica Przystań nie tylko poczęstuje dzieci ciepłą herbatą i kanapkami, ale również pomoże im pokonywać wszelkie trudności szkolne. Odrobi lekcje i pomoże przygotować się do sprawdzianu. Da możliwość zabawy z rówieśnikami, integracji w grupie rówieśniczej, możliwość rozwijania zainteresowań. Dbając o dzieci, aby bezpiecznie i pożytecznie spędzały wolny czas podczas, gdy ich rodzice muszą pracować.

region 66

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Garwolin Kościuszki 61, Józefów Wyszyńskiego 48

Liczba głosów

15776
Fundacja "Jeden Muranów"

„Przywracajmy do życia zepsute zabawki”

Ideą projektu są zajęcia, podczas których dzieci dowiedzą się, że ich popsute elektroniczne zabawki można odnowić i sprawić, że staną się jeszcze ciekawsze, niż były wcześniej. Efektem zajęć jest budowanie odpowiednich postaw konsumenckich, rozbudzanie kreatywności i uczenie umiejętności rozwiązywania problemów. Powstałe elektroniczne cudaki będą prezentowane po zajęciach w galerii stworków, które otrzymały drugie życie. Dzięki temu zasięg działania celów spotkania będzie jeszcze większy.

region 66

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Garwolin Kościuszki 61, Józefów Wyszyńskiego 48

Liczba głosów

7563
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS