Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Sieradzu

Zdrowa Metamorfoza II

Projekt ma na celu wsparcie osób niepełnosprawnych i starszych w pokonywaniu złych nawyków, bierności oraz naukę czerpania satysfakcji z aktywnego spędzania czasu, przynależności do grupy, przydatności. W ramach działań zostaną zorganizowane spotkania ze specjalistami np.: psychologiem, stylistą, wizażystą, dietetykiem, w czasie których będą udzielane porady, a każda z przybyłych osób będzie mogła poddać się metamorfozie. Uczestnicy dowiedzą się jak cieszyć się życiem mimo ograniczeń.

region 49

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Poddębice Łęczycka 17/19

Liczba głosów

6515
Fundacja "Tu brzoza"

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Dzięki projektowi, wiejska świetlica „rozbłyśnie” ekranami komputerów, które w indywidualnym tempie będą obsługiwać lokalni seniorzy. Najmłodsi będą mieć możliwość poznania nowych technologii oraz rozwoju zainteresowań. Mieszkańcy dysponują świetlicą i komputerami ze zlikwidowanej pracowni, a zagospodarowanie miejsca pozwoli spełnić marzenia o edukacji w zakresie korzystania z Internetu - będzie przetarciem zarośniętych ścieżek do Domu Ludowego, budowanego po wojnie w ramach czynu społecznego.

region 49

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Poddębice Łęczycka 17/19

Liczba głosów

4747
Stowarzyszenie Wspierania Działalności Lokalnej NIVA

Oswajamy pająki

Nauka wykonania tradycyjnej dekoracji - pająka sieradzkiego pozwoli pielęgnować zapomnianą w tym regionie kulturę ludową. W każdym domu pojawi się kolorowy pająk, a dodatkowo w sali OSP w Ciężkowie również będzie można podziwiać specjalny okaz. Mieszkańcy poznają się bliżej w czasie warsztatów, a twórczyni ludowa przedstawi również inne tradycje ziemi sieradzkiej, jak np. wycinaka, ozdoby choinkowe.

region 49

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Poddębice Łęczycka 17/19

Liczba głosów

3154
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS