Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Ochotnicza Straż Pożarna w Kadzidłowej

Strefa rekreacji na świeżym powietrzu w Kadzidłowej

Projekt jest odpowiedzią na wąską ofertę wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, wspieranie aktywności fizycznej oraz towarzyskiej zamiast spędzania wolnego czasu przed telewizorem lub w Internecie. Celem projektu jest stworzenie kilkuelementowej siłowni plenerowej – miejsca rekreacji w Kadzidłowej. Siłownie zewnętrzne cieszą się dużym zainteresowaniem, stanowią ciekawą alternatywę dla młodzieży i dorosłych. Urządzenia do ćwiczeń siłowych uatrakcyjnią dotychczasową ofertę ogrodu zabaw.

region 45

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Turek Konińska 25

Liczba głosów

1091
Miejsko- Gminny Ludowy Klub Sportowy Wicher w Dobrej

Piłka Nożna – Moja Pasja

Projekt Klubu Sportowego to świetna okazja do rodzinnego i aktywnego spędzania wolnego czasu oraz do zapoznania się z tematyką zdrowego odżywiania i stylu życia. Projekt pozwoli na integrację lokalnej społeczności dzieci, dorosłych i osób z niepełnosprawnością. Jest to połączenie zabawy i aktywności fizycznej z edukacją. Inicjatywa ma zachęcać wszystkich uczestników do dbania o formę i zdrowie oraz zachęcić do pozytywnych zmian.

region 45

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Turek Konińska 25

Liczba głosów

2003
Kłodawskie Towarzystwo Kulturalne

Brama w gościnę zaprasza

Inicjatywa ma charakter innowacyjny i dalekosiężny. Celem projektu jest popularyzowanie pamięci o Polsce ziemiańskiej w oparciu o historię dworków oraz dorobek ich właścicieli. Aktywność rekreacyjną dzieci i dorosłych będzie połączona z poznawaniem, to sprzyja rozwojowi turystyki pieszej i rowerowej. Zostanie przygotowana informacja dla zwiedzających, upowszechniająca wiedzę w środowisku oraz Internecie. Projekt ma na celu wzrost atrakcyjności gminy Kłodowa i Chodów.

region 45

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Turek Konińska 25

Liczba głosów

842
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS