Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Fundacja Zespół Pałacowo-Parkowy w Bobolicach

Ocalić drzewa

Działania w projekcie: - w zakresie ratowania lokalnego dziedzictwa przyrodniczego i zwiększenia dostępności do krajobrazu kulturowego dla społeczności lokalnej, - kontynuacja prac porządkowych i pielęgnacyjnych na terenie zabytkowego parku oraz prac ratunkowych dla najbardziej narażonych, zabytkowych drzew, - wymagane zabiegi pielęgnacyjne i profesjonalne wiązania zapobiegające łamaniu i utracie statyki najcenniejszych zagrożonych drzew o parametrach pomnikowych.

region 43

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ziębice Wałowa 20

Liczba głosów

5600
Ziębickie Centrum Kultury

Gryteka

W dobie ekspansji gier komputerowych, zabawy planszowe to niezastąpiona forma rozrywki, która umożliwia uczenie się przez zabawę. Celem projektu jest zachęcenie wprowadzenia gier planszowych do bibliotek, gdyż często pełnią one podobną rolę do książek: ćwiczą pamięć, koncentrację i wyobraźnię. "Planszówki" spełniają jeszcze jedną wyjątkową funkcję: integrują i pomagają zacieśniać więzi, podczas gdy gry komputerowe izolują od świata rzeczywistego i ludzi.

region 43

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ziębice Wałowa 20

Liczba głosów

11782
Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach

ZUCH-wałki zdobywają sudeckie skałki

Celem projektu jest odrodzenie idei harcerstwa na terenie powiatu ząbkowickiego. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zbiórkach zuchowych, zapoznać się z duchem harcerstwa oraz nawiązać nowe znajomości. Planujemy organizację jednodniowego, darmowego rajdu w Sudety, w czasie którego dzieci pod opieką instruktorów wezmą udział w grze terenowej, interaktywnej wycieczce oraz wspólnej biesiadzie przy ognisku z lokalnymi potrawami, śpiewem i zabawami. Na zakończenie uczestnicy dostaną w prezencie mundurki

region 43

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ziębice Wałowa 20

Liczba głosów

4202
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS