Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Fundacja dla dzikich zwierząt Larus

Kulturalnie o przyrodzie

Projekt zakłada trzy otwarte spotkania przyrodnicze przy kawie. Do dyspozycji uczestników będą trzej znakomici przyrodnicy – Adam Wajrak, Mikołaj Golachowski oraz Piotr Piliczewski. Będą wspólne rozmawiać o ochronie przyrody, zarówno tej lokalnej, jak i tej bardziej odległej jak Puszcza Białowieska czy Antarktyda. Rozmowy o ptakach, nietoperzach, a nawet pingwinach będą pokazywały, że mieszkańcy mają w swoich małych, lokalnych działaniach wpływ na przyrodę globalnie.

region 3

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Koszalin Paderewskiego 1

Liczba głosów

7865
STOWARZYSZENIE "VOCATIO DEI"

Montuj z nami - zajęcia z rowerami!

Celem projektu jest edukacja mieszkańców Koszalina i okolic w zakresie kompetencji montażu, naprawy i renowacji rowerów oraz przepisów ruchu drogowego. Odbędzie się to przez przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów dla mieszkańców Koszalina i okolic w wieku 12-60 lat. Warsztaty składają się z trzech spotkań: 1. Nauka konserwacji, montowania i naprawy rowerów z fachowym monterem rowerów. 2. Zaznajomienie z przepisami ruchu drogowego dla rowerzystów. 3. Rajd rowerowy z nagrodą w formie roweru.

region 3

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Koszalin Paderewskiego 1

Liczba głosów

6610
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie

Ogród Sensoryczny

Celem projektu jest stworzenie Ogrodu Sensorycznego dla niepełnosprawnych intelektualnie. Do wspólnej realizacji zachęceni zostaną mieszkańcy Koszalina, uczniowie, studenci, harcerze. Ogród będzie przestrzenią terapii, odpoczynku i integracji. Będzie miejscem organizacji zajęć, do którego zostaną zaproszone przedszkola i szkoły. Na zakończenie projektu zostanie zorganizowane uroczyste otwarcie połączone z integracyjnym Festynem Rodzinnym, podczas którego odbędą się oficjalne podziękowania.

region 3

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Koszalin Paderewskiego 1

Liczba głosów

11558
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS