Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Akademia Piłkarska MOS Karkonosze Jelenia Góra

Dzień dziecka na sportowo

Dzień Dziecka na sportowo to turniej piłkarski na mobilnym boisku ze sztuczną murawą, zabudowanym systemem band i profili aluminiowych, które gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Miejscem rozgrywania turnieju, będzie teren wewnątrz hipermarketu Tesco w Jeleniej Górze. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: Skrzat – 5-6 lat oraz Żak – 8-9 lat. Celem Turnieju jest integracja rodziców, dzieci oraz wszystkich mieszkańców lokalnej społeczności.

region 26

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Karpacz Al. Wielkopolska 7

Liczba głosów

18390
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta -Koło Jeleniogórskie

Punkt wsparcia dla osób ubogich

Celem projektu jest rozszerzenie działalności Punktu Wydawania Żywności o pomoc w postaci żywności z krótkim terminem przydatności pochodzącą z darowizn z jeleniogórskich sklepów. Planuje się, iż żywność wydawana będzie w magazynach mieszczących się przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze. Całą obsługę Punktu stanowić będą osoby bezdomne. Podopieczni Koła zajmą się przyjmowaniem żywności, transportem, segregowaniem jej i wydawaniem.

region 26

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Karpacz Al. Wielkopolska 7

Liczba głosów

17234
Szkoła Podstawowa nr 3 w Jeleniej Górze

Pogromcy matematycznych strachów

Projekt pomoże dzieciom w pierwszych trzech klasach szkoły podstawowej oswoić się z matematyką, zgodnie z zasadą „jeden przeprowadzony eksperyment, to więcej niż przeczytanie rozdziału podręcznika”. Zakup odpowiednich materiałów edukacyjnych (np. karty matematyczne do nauki dodawania i odejmowania oraz mnożenia, gry) sprawi, że lekcje dla dzieci staną się ciekawe, pełne wrażeń i emocji. Dzieci będą mogły zobaczyć, że rozwiązywanie zadań matematycznych to prawdziwa frajda.

region 26

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Karpacz Al. Wielkopolska 7

Liczba głosów

23131
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS