Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Miejska Biblioteka Publiczna

Babloteka – praktyczny kurs języków obcych

Projekt „Babloteka” to praktyczne kursy języków obcych od podstaw dla dorosłych. Oferowana będzie nauka języka hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego. Celem jest zapobieganie poczucia wykluczenia z powodu braku umiejętności posługiwania się językami obcymi, dlatego zajęcia skupiają się na praktycznym zastosowaniu języka w codziennych sytuacjach, takich jak: zakupy, restauracja, lotnisko, kino, bank itp. Dzięki zajęciom biblioteka stanie się miejscem życia społecznego i integracji.

region 15

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chełmno Polna 8, Świecie Cukrowników 2

Liczba głosów

5454
Chełmiński Dom Kultury

Jak dorosnę to zostanę – opowieść w kilku klatkach

W ramach działań będą zrealizowane warsztaty dla różnych grup wiekowych, podczas których powstaną krótkometrażowe filmy. Uczestnicy opowiedzą w nich m.in. kim chcą zostać jak dorosną, kim są albo kim byli w swoim życiu zawodowym. Zaangażowana społeczność lokalna zdobędzie dzięki temu podstawę do nowej aktywności twórczej i sposobu wyrażania swych artystycznych aspiracji. Projekt pomoże w pobudzeniu aktywności mieszkańców oraz kreowaniu przestrzeni do budowania dialogu międzypokoleniowego.

region 15

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chełmno Polna 8, Świecie Cukrowników 2

Liczba głosów

5351
Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

Edukacyjny Ogród Pokoleń

Celem projektu jest zaangażowanie dzieci z przedszkoli, młodzieży szkolnej, seniorów, mieszkańców Domu Pomocy Społecznej do większej ochrony swojego środowiska. Poprzez wspólne działania dla wszystkich mieszkańców Świecia i okolic oparte na kreatywnych pomysłach młodzieży i ludzi starszych np. ścieżkę edukacyjną, grę terenową i konkurs artystyczny chcemy pogłębić świadomość, że wszyscy jesteśmy sobie potrzebni i bez względu na wiek możemy mieć wspólne cele - takie jak ochrona naszej przyrody.

region 15

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chełmno Polna 8, Świecie Cukrowników 2

Liczba głosów

8662
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS