Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

 

Lista projektów

Sortuj według:
FUNDACJA USKRZYDLENI-WSPIERAMY KREATYWNIE

IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne

IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne w Gołdapi to uroczyste zakończenie bezpłatnych warsztatów wokalnych i instrumentalnych. Uczestnicy warsztatów wykonają autorskie aranżacje piosenek przygotowanych specjalnie na koncert przy akompaniamencie orkiestry kameralnej oraz profesjonalnych muzyków, nauczycieli, absolwentów i uczniów PSM I st. w Gołdapi. Projekt skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. Serdecznie zapraszamy!

region 13

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Gołdap Wolności 2, Suwałki Kościuszki 103

Stowarzyszenie Komitywa

Przestreń dla rodziny

Przestrzeń dla rodziny to projekt poprzez który chcemy inspirować i pokazywać rodzicom, babciom, dziadkom oraz osobom zajmującymi się dziećmi: jak poprzez zabawę możemy: budować bliskie, oparte na miłości i wzajemnym szacunku relacje; poznawać świat dzieci; pomagać im w wyrażaniu emocji; uczyć ich współpracy bez walki o władzę – i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Przestrzeń dla rodziny to projekt aktywizujący lokalną społeczność.

region 13

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Gołdap Wolności 2, Suwałki Kościuszki 103

STOWARZYSZENIE LOKALNA EDUKACJA SPOŁECZNA

Miasto naszych marzeń

Mali architekci są wśród nas. Zapraszamy wszystkich uczniów, fanów budowania i konstrukcji! Przyjdź na bezpłatne warsztaty, na których będziecie mogli zaprojektować miejscowość waszych marzeń. To, co było jeszcze do niedawna znaną Wam salą, a materiał zwykłym kartonem teraz jest już polem do stworzenia tego, co chcielibyście mieć w swojej wymarzonej miejscowości. Zafundujcie sobie niesamowity czas, spędzony na rozwoju kreatywności i myślenia przestrzennego za pomocą najprostszych materiałów.

region 13

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Gołdap Wolności 2, Suwałki Kościuszki 103

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS