Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Stowarzyszenie Cosmex w Sędziszowie Małopolskim

Razem projektujemy osiedle naszych marzeń

Projekt ma na celu rozwinięcie u dzieci mieszkających na Osiedlu Młodych w Sędziszowie Małopolskim umiejętności społecznych takich jak: praca w zespole, nawiązywanie więzi społecznych, rozwiązywanie konfliktów, wypracowywanie kompromisów, umiejętności komunikacyjnych oraz rozwinięcie kreatywności i ćwiczenie wyobraźni. Projekt zmotywuje do współpracy. Zaplanowane zostały wspólne gry i zabawy, które pozwolą na zbudowanie tych umiejętności, a wykonanie wizji osiedla zwieńczy go.

region 123

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ropczyce Grunwaldzka 41

Liczba głosów

1440
Drużyna Wojów Czarny Sokół

Piknik Średniowieczny w Ropczycach

Podczas pikniku prezentowana będzie historyczna wioska, walki wojowników oraz dawna kuchnia z darmowymi smakołykami. Będzie można walczyć z wojem, strzelać z łuku, uczyć się średniowiecznych rzemiosł oraz rywalizować w grach i zabawach z minionej epoki. Organizacja pikniku pozwoli na integrację lokalnej społeczności, zapoznanie się z historią w ciekawy sposób, poprawienie zdolności manualnych przez warsztaty rzemiosła, promowanie aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania.

region 123

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ropczyce Grunwaldzka 41

Liczba głosów

2363
Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Ropczycach

Ja? Kto? Razem!

Celem projektu jest założenie przez osoby niepełnosprawne grupy teatralnej, która będzie bezpłatnie występować dla mieszkańców powiatu w ośrodkach kultury. Problemem tej grupy jest słaba dostępność do zajęć integracyjno-aktywizujących. Dzięki temu zwiększą się ich kompetencje osobiste, poczucie własnej wartości. Przedstawienie będzie okazją, aby porozmawiać z sąsiadami o lokalnych wydarzeniach, problemach, radościach.

region 123

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ropczyce Grunwaldzka 41

Liczba głosów

5120
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS