Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol

Uśmiechem zmieniaj świat – nauka przez zabawę

Projekt nastawiony jest na naukę i rozwój, jednak nie typowo podręcznikową, a empiryczne poznawanie świata. Poprzez własne doświadczenie i badanie świata chcemy motywować dzieci do nauki, jednocześnie zapewniając im wspaniałą rozrywkę. Rezultatem będzie rozwój intelektualny, pobudzenie ciekawości świata, rozwój samodzielności i kreatywności oraz umiejętność współpracy w grupie. Dzieci zdobędą umiejętność stawiania pytań, szukania odpowiedzi i wyciągania wniosków.

region 122

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Biłgoraj Generała Komorowskiego 18

Liczba głosów

3822
Fundacja Mobilności Aktywnej

Edukacja rowerowa 2.0

Projekt odpowiada na problem bezpieczeństwa młodych rowerzystów, którzy w ramach zajęć szkolnych nie mają przewidzianej praktycznej nauki jazdy po ulicach, trasach rowerowych i skrzyżowaniach. W ramach projektu odbędą się praktyczne zajęcia dla 8 grup uczniów z szkół podstawowych Biłgoraju oraz szkolenie dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego, które pozwoli im w przyszłości prowadzić zajęcia praktyczne. Całości dopełni otwarty przejazd rowerowy promujący potrzebę edukacji w ruchu drogowym.

region 122

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Biłgoraj Generała Komorowskiego 18

Liczba głosów

9674
Stowarzyszenie Przyjaciół Korchowa "Jedność Wsi"

Akademia Śpiewu

W ramach projektu będą podejmowane działania związane z podniesieniem edukacji wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej na obszarach wiejskich gminy Księżpol. Projekt odpowiada na potrzeby społeczności lokalnej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz młodzieży wiejskiej, o utrudnionym dostępie do ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Zakupiony w ramach projektu sprzęt pozwoli im doprecyzować i w pełni wykorzystać posiadane możliwości wokalne.

region 122

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Biłgoraj Generała Komorowskiego 18

Liczba głosów

3188
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS