Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

 

Lista projektów

Sortuj według:
Stowarzyszenie "Projekt Radomir"

Aktywne Wakacje 2019

Poprzez organizację zajęć "Aktywne Wakacje 2019" chcemy zwrócić uwagę dzieci i młodzieży na różnorodność zabaw ruchowych i dyscyplin sportowych dostępnych w naszym regionie. Dzieci poznają gry i zabawy ruchowe z dzieciństwa swoich rodziców.

region 121

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ostrołęka Gorbatowa 30

Dzienny Dom "Senior+"

"Nie jestem i nie będę sam" -Budowa paleniska oraz grila wykorzystywanego przez społeczność Durlas oraz mieszkańców Gminy Lelis

Nasz projekt obejmuje budowę paleniska przeznaczonego dla społeczności lokalnej oraz podwieszanego grila tak aby można było organizować spotkania dla większej grupy osób przy pełnym zabezpieczeniu przeciwpożarowym. Inwestycja będzie dostępna na co dzień dla mieszkańców integrując tym samym społeczność w różnym wieku.

region 121

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ostrołęka Gorbatowa 30

KGW CHUDKOZIONKI

Kultywowanie i utrzymanie tradycji regionu kurpiowskiego poprzez warsztaty organizowane dla dzieci i młodzieży z regionu jak poza regionu.

Projekt nasz pozwoli na utrzymanie i przekazywanie z pokolenia na pokolenie tradycji naszego regionu kurpiowskiego. Pozwoli on przetrwać i pokazać jak piękna jest nasza Kurpiowska tradycja od najstarszego do najmłodszego pokolenia. Nasz region Kurpiowski jest piękny i posiada wiele tradycji, które nie powinny zginąć tylko pozostać w sercu każdego kurpsia i przekazywane dalej. Dzieci to jest nasza przyszłość żeby nie zapomnieć o naszych pięknych tradycjach i czasach.

region 121

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ostrołęka Gorbatowa 30

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS