Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

Szanowni Państwo,

zbiorcze wyniki głosowania będą publikowane na stronie programu  w terminach: 30.01.2019, 06.02.2019, 13.02.2019 do godziny 16.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem programu.

Lista projektów

Sortuj według:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

Ocalić od zapomnienia

Celem głównym projektu jest krzewienie idei wolontariatu hospicyjnego wśród młodzieży z Sądecczyzny, poprzez bliższe poznanie pacjentów hospicjum w Stróżach i ich historii życiowych spędzając wspólnie czas. W ramach projektu przeprowadzone zostaną działania: szkolenie wolontariuszy, wieczory wspomnień, wieczory poetyckie, czytanie powieści, gry karciane i zabawy, spacery, arteterapia (tworzenie rękodzieła) oraz reportaż „Ocalić od zapomnienia”.

region 114

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Nowy Sącz Prażmowskiego 11

Liczba głosów

11565
Klub Biegowy Kamionka Wielka

Ruszaj z nami w góry!

Dzięki wspólnym wycieczkom organizowanym przez Klub Biegowy uczestnicy będą mogli obudzić w sobie pasję do górskich wędrówek i odkryć ich piękno. Będą mieli okazję spędzić kilka dni w górskim klimacie w towarzystwie ludzi z pasją i przekonać się, że wycieczki w górach to dobry pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu. Projekt ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, bez alkoholu i innych używek oraz aktywności fizycznej w każdym wieku.

region 114

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Nowy Sącz Prażmowskiego 11

Liczba głosów

3533
Stowarzyszenie Amatorów Fotografii

Warsztaty fotografii

Dzięki warsztatom fotograficznych dla młodzieży uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu obsługi aparatu, prawidłowych ustawień oraz artystycznych aspektów sztuki wizualnej jaką jest fotografia. Podczas warsztatów będą „poszukiwać” perełek architektury czy krajobrazu oraz poznawać ich historię. Efekty zostaną przedstawione na po-warsztatowej wystawie fotografii. Uczestnicy cofną się w czasie, aby poznać historię fotografii oraz wykonać fotografie aparatami typu pinhole.

region 114

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Nowy Sącz Prażmowskiego 11

Liczba głosów

2095
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS