Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

 

Lista projektów

Sortuj według:
Stowarzyszenie Przy Dziupli

Teatralnie Kulturalnie

Stowarzyszenie Przy Dziupli z Wodzisławia Śląskiego pragnie zorganizować zajęcia teatralne i filmowe dla osób pochodzących ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym ze względu na niepełnosprawność bądź uzależnienia. Ekspresja kulturalna jest drogą do rozwoju umiejętności twórczych, które mogą zostać wykorzystane w wielu sytuacjach życia codziennego czy zawodowego. Udział w projekcie umożliwi konkretnej grupie osób zdobycie nowych kompetencji i doświadczeń, wpłynie na rozwój osobowościowy.

region 113

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Racibórz Opawska 84, Radlin Korfantego 59

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ ANIMALS - Inspektorat w Raciborzu

TAM, GDZIE BRAKUJE NADZIEI... Pomóż nam pomagać i razem z nami ratuj życie zwierząt!

Chcemy pomagać! Jesteśmy małą grupą wolontariuszy, którzy mają ogromne serce do zwierząt. Jeździmy na Interwencje i nieraz trafiamy na przypadki zwierząt skrajnie zaniedbanych, których leczenie jest naprawdę kosztowne. Naszym priorytetem jest zmniejszenie okrucieństwa wobec zwierząt i promowanie działań prozwierzęcych. Chcemy przekroczyć granice i zwiększyć swoje możliwości, by nieść pomoc tym, którym drugi człowiek zgotował piekło, a same nie mają siły się bronić. POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

region 113

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Racibórz Opawska 84, Radlin Korfantego 59

Stowarzyszenie Artystyczno - Społeczne "Pracownia Przyszłości"

II edycja festiwalu Raciborzanin - to brzmi dumnie

Festiwal zostanie zorganizowany na Zamku Piastowskim oraz na przystani miejskiej. Festiwal obejmie prezentację lokalnych stowarzyszeń i fundacji. Wydarzenia oraz atrakcje jakie będą na drugiej edycji festiwalu "Raciborzanin - to brzmi dumnie" będą miały na celu zaproszenie mieszkańców naszego miasta jak i gości do wspólnych działań z wykorzystaniem wyjątkowej zabudowy i krajobrazu naszego miasta. Dla mieszkańców i gości przewidujemy darmową kiełbasę. Wspólnie razem spędźmy czas i pomóżmy inn

region 113

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Racibórz Opawska 84, Radlin Korfantego 59

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS